First round
Deacon Bay Pirates (C1S) 0–0 Hanseong AFC (CPN) (0–0 AET) (2–4 pen.)
Waddington Wolves (C2S) 2–1 University of Mercury FC (CPN)
Ingleton Town (CPS) 1–2 Ashridge AFC (FL)
Fincombe FC (C1N) 1–2 Lislemouth FC (FL)
Tardham FC (C1N) 0–2 Victoria Glory FC (CPS)
Erdethorne FC (C1S) 1–0 Keyfoss Knights (CPS)
Compton Motors FC (FL) 1–1 Steadham Rangers (CPN) (1–1 AET) (1–3 pen.)
Coulomb Chargers (FL) 1–0 Binbrook Bulls (C1S)
Quinley Moor Rangers (C1N) 0–0 Chesborough Town (CPS) (1–0 AET)
Kincester City (FL) 2–0 Charlestone Athletic (C2N)
Lowhouse FC (FL) 1–0 Castleton Lions (CPN)
Bybridge Town FC (FL) 1–3 Sinningham FC (C1N)
Lanchester United (MML) 0–1 Lindholme Athletic (C1S)
Upstead Town (C2S) 0–0 Ashbee Bay Rockets (CPS) (0–0 AET) (2–0 pen.)
Hunall FC (CPS) 1–4 Dunsfell Town (C1N)
Adlington Rovers (CPN) 1–0 Sutton Keshurst Town (CPS)
Jordantowne Rovers (STHL) 1–0 Mercury Parliament FC (C1N)
Insfleet FC (CPN) 1–0 Upton FC (CPS)
Dissingham Town (TL) 1–2 Winley Wanderers (C1N)
Eastport Raiders (CPS) 1–0 Enderby Town Rockets (CPN)
DaeZoom Dragons (C1S) 1–1 Settington Rovers (FL) (2–2 AET) (1–3 pen.)
Palefield Town (CPN) 5–2 Genforth FC (C1S)
Uplaw City FC (C2N) 0–2 Reldham Green FC (C1S)
Goguryeo Giants (C1S) 1–0 Torburn Miracles (CPS)
Clarkson Albion (CPN) 4–2 Longstoke City (FL)
Gyeongju FC (CPN) 0–4 Dengate Falcons FC (C1S)
Palbrough Town (C2S) 1–0 Copeth Town (C1N)
Linnerton Town (C2N) 1–2 Apchurch FC (NAFL)
Deacon Bay Pirates (C1S) 0–0 Hanseong AFC (CPN) (0–0 AET) (2–4 pen.)
Waddington Wolves (C2S) 2–1 University of Mercury FC (CPN)
Ingleton Town (CPS) 1–2 Ashridge AFC (FL)
Fincombe FC (C1N) 1–2 Lislemouth FC (FL)
Tardham FC (C1N) 0–2 Victoria Glory FC (CPS)
Erdethorne FC (C1S) 1–0 Keyfoss Knights (CPS)
Compton Motors FC (FL) 1–1 Steadham Rangers (CPN) (1–1 AET) (1–3 pen.)
Coulomb Chargers (FL) 1–0 Binbrook Bulls (C1S)
Quinley Moor Rangers (C1N) 0–0 Chesborough Town (CPS) (1–0 AET)
Kincester City (FL) 2–0 Charlestone Athletic (C2N)
Lowhouse FC (FL) 1–0 Castleton Lions (CPN)
Bybridge Town FC (FL) 1–3 Sinningham FC (C1N)
Lanchester United (MML) 0–1 Lindholme Athletic (C1S)
Upstead Town (C2S) 0–0 Ashbee Bay Rockets (CPS) (0–0 AET) (2–0 pen.)
Hunall FC (CPS) 1–4 Dunsfell Town (C1N)
Adlington Rovers (CPN) 1–0 Sutton Keshurst Town (CPS)
Jordantowne Rovers (STHL) 1–0 Mercury Parliament FC (C1N)
Insfleet FC (CPN) 1–0 Upton FC (CPS)
Dissingham Town (TL) 1–2 Winley Wanderers (C1N)
Eastport Raiders (CPS) 1–0 Enderby Town Rockets (CPN)
DaeZoom Dragons (C1S) 1–1 Settington Rovers (FL) (2–2 AET) (1–3 pen.)
Palefield Town (CPN) 5–2 Genforth FC (C1S)
Uplaw City FC (C2N) 0–2 Reldham Green FC (C1S)
Goguryeo Giants (C1S) 1–0 Torburn Miracles (CPS)
Clarkson Albion (CPN) 4–2 Longstoke City (FL)
Gyeongju FC (CPN) 0–4 Dengate Falcons FC (C1S)
Palbrough Town (C2S) 1–0 Copeth Town (C1N)
Linnerton Town (C2N) 1–2 Apchurch FC (NAFL)