First round
South Uncastle Demons 0–1 Palefield Town
Portervale United 1–0 Ashbee Bay Rockets
Hunall FC 2–3 Flinningham FC
Dynamo Deacon Reserves 0–1 Hastock Wildcats
Copeth Town 3–1 Uplaw City FC
Compton Motors FC 0–2 Quinley Moor Rangers
Gyeongju FC 1–1 Genforth FC (1–1 AET) (4–2 pen.)
West Grinstead FC Reserves 1–0 Charlestone Athletic
Kinbrook Interceptors 0–4 Deacon Bay Pirates
Molhaven Town 2–1 May Wanderers Reserves
Insfleet FC 1–0 Apchurch FC
Norton Albion 1–3 Palbrough Town
Sandforth Athletic 0–1 Victoria Glory FC
Dengate Falcons FC 0–0 University of Mercury FC (0–2 AET)
Ingleton Town 1–1 Amming FC (1–3 AET)
Goguryeo Giants 3–0 Adlington Rovers
Dartforth Town 1–0 Dinhill Daggers
Sinningham FC 3–1 Dissingham Town
Calthorn Thunder 0–3 Chesborough Town
North Grinstead FC 2–2 Eastport Raiders (2–3 AET)
Linnerton Town 0–1 Taylor Sporting Club Reserves
Rulmanby Athletic 3–0 Leopold United
Lislemouth FC 5–0 Castleton Lions
DaeZoom Dragons 0–0 AFC Hope (0–0 AET) (1–3 pen.)
Coulomb Chargers 2–1 Hanseong AFC
Deacon City 1–0 Milldale Town
Mercury Parliament FC 0–6 Binbrook Bulls
Jordantowne Rovers 0–1 Sutton Keshurst Town
Dunsfell Town 1–1 Mereton FC (1–1 AET) (3–4 pen.)
Pelmanby Stars 1–3 Susswick FC
Erdethorne FC 0–0 Ealdorborough Athletic (0–1 AET)
Calmont FC 1–1 Ashridge AFC (1–1 AET) (5–4 pen.)
Winley Wanderers 3–0 Clarkson Albion
Upstead Town 2–1 Lindholme Athletic
Tow Law FC Reserves 2–3 Upton FC
Tardham FC 1–1 Steadham Rangers (2–2 AET) (4–3 pen.)
Reldham Green FC 1–0 FK Sanya
Mercury City Reserves 2–1 Fincombe FC
South Uncastle Demons 0–1 Palefield Town
Portervale United 1–0 Ashbee Bay Rockets
Hunall FC 2–3 Flinningham FC
Dynamo Deacon Reserves 0–1 Hastock Wildcats
Copeth Town 3–1 Uplaw City FC
Compton Motors FC 0–2 Quinley Moor Rangers
Gyeongju FC 1–1 Genforth FC (1–1 AET) (4–2 pen.)
West Grinstead FC Reserves 1–0 Charlestone Athletic
Kinbrook Interceptors 0–4 Deacon Bay Pirates
Molhaven Town 2–1 May Wanderers Reserves
Insfleet FC 1–0 Apchurch FC
Norton Albion 1–3 Palbrough Town
Sandforth Athletic 0–1 Victoria Glory FC
Dengate Falcons FC 0–0 University of Mercury FC (0–2 AET)
Ingleton Town 1–1 Amming FC (1–3 AET)
Goguryeo Giants 3–0 Adlington Rovers
Dartforth Town 1–0 Dinhill Daggers
Sinningham FC 3–1 Dissingham Town
Calthorn Thunder 0–3 Chesborough Town
North Grinstead FC 2–2 Eastport Raiders (2–3 AET)
Linnerton Town 0–1 Taylor Sporting Club Reserves
Rulmanby Athletic 3–0 Leopold United
Lislemouth FC 5–0 Castleton Lions
DaeZoom Dragons 0–0 AFC Hope (0–0 AET) (1–3 pen.)
Coulomb Chargers 2–1 Hanseong AFC
Deacon City 1–0 Milldale Town
Mercury Parliament FC 0–6 Binbrook Bulls
Jordantowne Rovers 0–1 Sutton Keshurst Town
Dunsfell Town 1–1 Mereton FC (1–1 AET) (3–4 pen.)
Pelmanby Stars 1–3 Susswick FC
Erdethorne FC 0–0 Ealdorborough Athletic (0–1 AET)
Calmont FC 1–1 Ashridge AFC (1–1 AET) (5–4 pen.)
Winley Wanderers 3–0 Clarkson Albion
Upstead Town 2–1 Lindholme Athletic
Tow Law FC Reserves 2–3 Upton FC
Tardham FC 1–1 Steadham Rangers (2–2 AET) (4–3 pen.)
Reldham Green FC 1–0 FK Sanya
Mercury City Reserves 2–1 Fincombe FC